Karijera i posao

Postanite dio ENTEXT tima!

ENTEXT ne nudi samo posao – mi omogućavamo priliku za razvoj, izazov i karijeru.

01

IT specijalista

Opis posla:

  • Administracija računarske mreže (Active Directory, Office365, DNS, DHCP, Firewall, IP telefonija)
  • Tehnička podrška korisnicima
  • Kontinuirana inicijativa za unapređivanje IT sistema i procesa rada
  • Održavanje web portala
  • Održavanje IS (Pantheon)
  • Programski jezik (SQL server menadžment).
  • Zaštita podataka i back up procedura

Uslovi:

  • VSS (informatičkog ili elektrotehničkog smjera)
  • Poznavanje osnova programiranja i informacionih tehnologija
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Microsoft office paket)
  • Poželjno dobro poznavanje IS Pantheon
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Dodatne vještine:

  • Analitičnost
  • Sposobnost logičkog razmišljanja
  • Smisao za rješavanje tehničkih problema
  • Sklonost ka stalnom usavršavanju i učenju
  • Temeljitost u obavljanju poslovnih zadataka

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom i motivaciono pismo na e-mail adresu info@entext.me najkasnije do 8.jula 2022. godine.

02

Vozač / Dostavljač

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Upravljanje transportnim vozilima naše kompanije

Uslovi:

  • SSS
  • Posjedovanje vozačke dozvole C i E kategorije
  • Prethodno radno iskustvo je prednost

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom  (na crnogorskom jeziku) na e-mail adresu info@entext.me najkasnije do 30. juna 2022. godine. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

03

Skladišni radnik / viljuškarista

Mjesto rada: skladište „ENTEXT“- Liješnje, Podgorica

Opis radnog mjesta:

  • Rad na prijemu, izdavanju, stokiranju i prestokiranju robe u skladištu

Potrebni uslovi:

  • Završena osnovna škola
  • Poželjno upravljanje viljuškarom
  • Da nije krivično gonjen
  • Radno zdravstveno sposoban

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom  (na crnogorskom jeziku) na e-mail adresu info@entext.me najkasnije do 30. juna 2022. godine. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Forma za prijavu

*Molimo Vas da ispravno ispunite sva polja