Karijera i posao

Postanite dio ENTEXT tima!

ENTEXT ne nudi samo posao – mi omogućavamo priliku za razvoj, izazov i karijeru.

01

Savjetnik u prodaji

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Komuniciranje sa kupcima  (usluživanje, prodaja, prezentacija)
  • Izrada ponuda za kupce
  • Implementacija marketinških aktivnosti i animiranje kupac

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Microsoft office paket)
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji
  • Dobre komunikacione vještine
  • Izražene vještine prodaje i pregovaranja

Dodatne vještine:

  • Marljivost
  • Izražen timski duh

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom  (na crnogorskom jeziku) na e-mail adresu info@entext.me najkasnije do 21. januara 2022. godine. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

02

Hgijeničarka

Mjesto rada: Podgroica

Opis posla: Održavanje higijene u prostorijama showroom-a u Podgorici

Uslovi:

  • SSS
  • Prethodno radno iskustvo je prednost

  • Pedantnost, preciznost i organizovanost
  • Odgovorno obavljanje radnih dužnosti i poštovanje radne discipline

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na +382 67 617 618.

03

Monter / Domar

MONTER/DOMAR – 1 izvršilac (Podgorica)

Tražimo osobu za potrebe montaže u enterijerima. Poslovi na montaži i demontaži novog namještaja, montažni poslovi u prodajnim salonima: kačenje ogledala i zidne dekoracije na zidove, postavljanje rasvjete na električne instalacije, po potrebi montaža kod klijenta/kupaca

Potrebne kvalifikacije:

  • minimum III ili IV stepen stručne spreme
  • minimum 1 godina rada na sličnim poslovima ili obuka sa radnim iskustvom
  • vozačka dozvola B kategorije

Prijava: Vaša prijava treba da obuhvati pismo prijave ili CV i izvještaj o radnom iskustvu.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom (na crnogorskom jeziku) na e-mail adresu info@entext.me najkasnije do 21.januara 2022.godine. Biće kontaktirani samo kandidati koji udju u uži izbor.

Forma za prijavu

*Molimo Vas da ispravno ispunite sva polja