Karijera i posao

Postani dio ENTEXT tima

Nastojimo da zapošljavanjem kvalitetnih profesionalaca i stalnim razvojem potencijala zaposlenih ostvarimo maksimum u pružanju usluga. Entext ne nudi samo posao – mi omogućavamo priliku za razvoj, izazov i karijeru.

01

Saradnik u IT sektoru

Opis posla:

  • Administracija računarske mreže (Active Directory, MS Exchange mail, DNS, DHCP, Firewall, IP telefonija)
  • Tehnička podrška korisnicima
  • Kontinuirana inicijativa za unapređivanje IT sistema i procesa rada
  • Održavanje web portala
  • Održavanje IS (Pantheon)
  • Zaštita podataka i back up procedura

Uslovi:

  • VSS (informatičkog ili elektrotehničkog smjera)
  • Poznavanje osnova programiranja i informacionih tehnologija
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Microsoft office paket)
  • Poželjno dobro poznavanje IS Pantheon
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Dodatne vještine:

  • Analitičnost
  • Sposobnost logičkog razmišljanja
  • Smisao za rješavanje tehničkih problema
  • Sklonost ka stalnom usavršavanju i učenju
  • Temeljitost u obavljanju poslovnih zadataka

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom i motivaciono pismo na e-mail adresu info@entext.me najkasnije do 20.08.2019.godine.

02

HR menadžer

Odgovornosti  HR menadžera:

  • Sprovođenje procesa selekcije i regrutacije
  • Raspisivanje konkursa za radno mjesto
  • Briga o mjerama i nivou zadovoljstva zaposlenih i identifikovanje oblasti koje zahtijevaju poboljšanje
  • Rad na razvoju tima, savjetovanje menadžmenta o odlukama koje treba sprovesti
  • Rad i komunikacija sa višim menadžmentom kompanije
  • Briga o međuljudskim odnosima zaposlenih
  • Sprovođenje obuke
  • Osmišljavanje i sprovođenje novih pravila i procedura za kvalitetniji rad i razvoj u kompanije
  • Vođenje računa o poštovanju politike kompanije i propisa koji su donijeti  kao i to da oni budu u skladu sa trenutno važećim zakonom o radnom pravu

Vještine i osobine koje bi trebalo da ima HR menadžer:

  • Izražene sposobnosti za dobro verbalno i pismeno izražavanje
  • Afinitet ka aktivnom slušanju
  • Sposobnost dobre procjene karaktera, taktičnost i samopouzdanje
  • Razvijene pregovaračke sposobnosti
  • Vrhunske vještine komunikacije i razvijena savjetodavna uloga
  • Posjedovanje ličnog kredibiliteta, integriteta i pristupačnosti
  • Sposobnost za analizu, tumačenje i objašnjavanje statistika i raznih istraživanja
  • Dobro poznavanje pravnog okvira u kom se uređuje zapošljavanje
  • Nepristrasnost i poštenje

 Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom i motivaciono pismo na e-mail adresu info@entext.me .

Forma za prijavu

*Molimo Vas da ispravno ispunite sva polja